Stretnutie absolventov 2002/2007-2015

A UŽ JE TO TU!

Stretnutie prvých absolventov SHA po 8 rokoch.

Milí naši absolventi,
„....veľmi si vážime, že aj po tak dlhej dobe ste si našli cestu na svoju Alma mater. Vždy sme sa radí, keď nás prídete pozrieť a podelíte sa so svojimi skúsenosťami, úspechmi. Želáme vám krásny podvečer, dobrú chuť k jedlu a pripíjam na zdravie všetkým nám“ riaditeľ školy MVDr. Milan Pribula a bývalý zástupca školy Ing. Milan Bobák.
A čo hovorili absolventi?
„táto škola nás nielen dnes, ale aj po mnohé roky spájala, a ja si dnes pripadám, že som tu v jednej dobrej rodine, cíťte sa tu ako doma, prežívajme toto naše stretnutie s láskou, ktorá nás spája. Vitajte a cíťte sa tu čo najpríjemnejšie a verím, že sa nám naše spoločné stretnutie vydarí. Poďakovanie patrí vám všetkým, ktorí ste zasiahli do našich životov a urobili ste z nás to čo sme dnes, ľudí plných energie a túžiacich v živote niečo dosiahnuť. Ešte raz – ďakujeme.
Pozdravujeme týmto všetkých našich spolužiakov, ktorí sa z rôznych dôvodov nemohli zúčastniť na našom spoločnom stretnutí. Veríme, že na budúce stretnutie nás bude plný počet“
Predsedkyňa triedy Anna Pasterňaková
A čo hovoril triedny?
„Sme veľmi radi, že sa vám darí, že ste úspešní a robíte dobré meno škole. Bola to príjemná, vtipná a spomienkami nabitá atmosféra“ pochvaľoval si triedny učiteľ Ing. Ľuboš Dudla.

• Súkromná hotelová akadémia, Volgogradská 8, Prešov
    Volgogradská 8, 080 01 Prešov